טיפים שחשוב לקרוא אודות ערב חיים שכאלה

חוגגים יום הולדת עגול? מעוניינים בערב יוצא דופן ובסגנון אחר מהמוכר והידוע, כדי שאירוע חשוב בחיי יקירכם יהפוך לערב המרגש ביותר בחייו של יקירכם, חשוב לתת את הדעת למספר נושאים חשובים

מהו טעמו האישי של בעל השמחה?
באיזה מקום מתכננים לקיים את הערב?
כמה אנשים צפויים להיות מוזמנים?
מה הייתם מעוניינים שהתכנית תכלול?
מהו משך הזמן המוקצב למסיבה?

 
אם בחרתם בערב מרגש בסגנון המוצלח של "ערב חיים שכאלה" אכן נדרשת מכם מעורבות והיערכות, אך בסיכומו של דבר ההשקעה כדאית ומצדיקה את עצמה, על כך יעידו מאות לקוחותינו שהופתעו בערב מרגש מסוג זה אשר מהווה עבורם נקודת ציון מרגשת בחייהם.
ראשית עליכם למפות ובמידת הצורך לאתר אנשים מהותיים בחייו של בעל השמחה עימם ניהל קשרים משמעותיים במהלך חייו. אלו יהיו מן הסתם חברים מהשכונה בה גדל, חברים מספסל הלימודים, שכנים במקום מגוריו, חבריו מתקופת הצבא, מהאוניברסיטה או מכל מוסד אחר, כגון חברים מהעבודה וכיו"ב. אך בראש ובראשונה לוקחים בחשבון את בני המשפחה הקרובה והמורחבת.
 
לאחר שצולחים שלב ראשוני זה , ובעידן המקוון של ימינו מדובר במשימה קלה יחסית לביצוע באמצעות האינטרנט, כעת עליכם להתקדם לשלב של ארגון התוכנית באופן מסודר של הערב עצמו.
 
על מנת ליצור מצגת חיים שכאלה עליכם לבחור תמונות אשר מייצגות שלבים משמעותיים בחייו של האדם החוגג את האירוע.
נדרש מכם לסרוק את התמונות ולשבצן בצורה מעניינת במצגת שתוקרן בפני אורחי האירוע.
בנוסף עליכם לחבר מלל שיסביר את המשתקף מבעד לתמונות, מומלץ להשקיע ולעשות זאת בשילוב חריזה, עם קורטוב של הומור וקריצה.
כעת זה הזמן לבחור שירים מתאימים לרוח התקופה ולתמונות עצמן. רצוי לגשש ולשאול את בני המשפחה מהם השירים האהובים על בעל השמחה וגם אותם לשלב במצגת.
 
עד כה טיפלנו בחוש הראייה והשמיעה המלווים את ערב חיים שכאלה וכעת נעבור לחוש הטעם, בשלב זה כדאי להזמין תפריט שישדרג את האווירה אף יותר, תפריט המותאם לקהל הצפוי להגיע ולהיערך מבחינת כיסאות ושולחנות לפי מספר האורחים הצפוי להשתתף בערב המרגש.
 
חשוב מאוד שיבחר מנחה לערב מכובד זה ורצוי שיהא מנוסה בהנחיית ערבי חיים שכאלה. וכן כמה מברכים מקרב בני המשפחה והחברים.
 
בין המצגות להקראת הטקסטים כדאי שתהיה מוסיקת רקע וזמרים שיובילו את הקהל בשירה אשר תמיד תורמת לאווירה הטובה.
 
זכרו, מטרת האירוע הינה בעיקרה לשמח את האדם החוגג יום הולדת מיוחד. בני המשפחה וחבריו מביעים בדרך זו את הערכתם הרבה כלפיו, את אהבתם ואת האכפתיות שלהם כלפיו.
 
נסו לתבל ערב חיים שכאלה במספר סיפורים פיקנטיים מחייו של בעל השמחה.  אלה יוסיפו צבע ועניין לאירוע.
 
נו אז מה אתם אומרים? מרימים את הכפפה ומתחילים לעבוד?
 
במידה ואין באפשרותכם משאבי הזמן הדרושים לארגון ערב חיים שכאלה בעצמכם, אנחנו כאן להציע לכם דרך נוספת, קלה יותר עבורכם.
התקשרו אלינו  חיה בשירים-זמרת ועורכת ערבי חיים שכאלה. ולאחר שתתקשרו תוכלו להסיר דאגה מליבכם ותוכלו להיות בטוחים שהערב יעבור באופן מושלם!
לפרטים נוספים התקשרו 052-4405709
או צרו קשר דרך טופס יצירת קשר
 שירים מהרפרטואר
  • אומרים ישנה ארץ ארץ שכורת שמש איה אותה ארץ איפה אותה שמש אומרים ישנה ארץ עמודיה שבעה שבעה כוכבי לכת צצים על כל גבעה איפה אותה ארץ כוכבי אותה גבעה מי ינחנו דרך יגיד לי הנתיבה
  • בכרם תימן ירח שט רוח צחה נושבת. ואנוכי בשמלת שבת על מפתני יושבת.
  • אילו ציפורים אשר עפות מעל הים אילו ציפורים היו דוברות כבני אדם אלו סיפורים היו ודאי לציפורים על הארצות אשר מעבר להרים.
  • את גרה שם כשעץ מסתיר ומטפס רץ על הקיר איך מחשבות הלב שלי מטפסות אלייך פחדתי לאבד אותך וזה קרה מהר כל כך מה לא הייתי מסכן לחזור אל תוך חייך מה לא הייתי מסכן לחזור אל תוך חייך
  • יום יום כשאת עוברת כאן בתשע אנו לך שורקים מן הסולם ותאמיני לנו - זהו פשע שאת לא עוצרת מעולם כשאת לובשת את השמלה אדומה אז בבנין לפתע צומחת עוד קומה ולו ידעו הפיגומים לשיר כי אז שמעו אותם בכל העיר.
  • כאשר עלה ירח בשיקמה, שימלתי לבשתי - תכלת וריקמה. כאשר כוכב צץ על כרמי תימן, כיפתי חבשתי - פז וארגמן.
  • יש ערמה של חברה על הדשא אני דברים כאלה מחבב בנים בנות ביחד, זה יפה ש - יש אומץ לפעמים להתערבב.
  • אני נוסע אבל חושב עליה הזכרונות במזוודה אני לא בורח ואני יודע היא לא נשארת אבודה