חיים שכאלה

הפקת ערבי חיים שכאלה מתחילה בבניית מצגת "חיים שכאלה" העוסקת בחייו של "גיבור האירוע", מתייחסים לאישיותו המיוחדת והספציפית של כל אדם ואדם. אני מחפשת בכל אחד את כישוריו האופיניים רק לו בלבד, בודקת את האירועים שעיצבו את חייו והביאו אותו למעמדו הנוכחי או לתפקידו המיוחד. אני אוספת מידע מכל בני המשפחה ומחברים קרובים וכל זאת על מנת ליצור ערב באוירה נכונה ומותאמת לאדם המיוחד.


מבין אינספור ערבי חיים שכאלה אותם הפקתי להלן מספר דוגמאות הממחישות את ייחודיות הפקתו של כל ערב וערב:
ערב בסגנון "חיים שכאלה" לאדם שעבד שנים רבות בתעשייה הצבאית -  העמדתי במרכז הערב את תרומתו הנכבדה והמשמעותית בבניית כלים ייחודיים שעוזרים וימשיכו לעזור למדינתנו בעמידה על שמירת בטחונה. כמובן שציינתי בהרחבה את מערכת היחסים החמים והמיוחדים ששררה בין חברי הצוות שעבדו שכם אחד עם בעל השמחה. דגש מיוחד נתתי להכרה ביוזמותיו, רעיונותיו המקוריים של אותו אדם שזכו להערכה ולהוקרה רבה מידי מעסיקיו.
 
לעומת זאת משנתבקשתי להכין מצגות חיים שכאלה לשני אנשים מקסימים ששניהם חגגו יום הולדת שישים, הדגשתי בכל אחת מהמצגות את התכונות האופייניות לאדם הספציפי כפי שבאו לידי ביטוי במשך השנים. אצל האחד, הושם הדגש על יכולת השירה והנגינה שלו בצד היותו לץ מפולפל יודע לספר סיפורים בצורה הומוריסטית הגורמת לקהל שומעיו לצחוק עד דמעות, בעיקר כשהסיפורים הפיקנטיים והאנקדוטות המצחיקות נלקחו מחייו שלו. אצל החוגגת השנייה, שמתי במרכז את אישיותה הרבגונית, את יכולתיה וכישוריה החברתיים והמשפחתיים ואת היותה בעלת מרץ בלתי נדלה, פעילה ויוזמת ארועים, טיולים ומסיבות.. 
 
לסיכום, כפי שאתם רואים - לכל ערב חיים שכאלה סגנון משלו ובהתאם לכך הערב נתפר לפי מידותיו. כמובן שבמהלך ההכנה אני נפגשת עם בני המשפחה והחברים, מקבלת מהם סיפורים, תמונות, תעודות ושאר מסמכים רלוונטיים ומשלבת את כל שנאסף במצגת, יחד עם שירים משירי הארץ המותאמים לכל שלב בחייו של בעל השמחה.

אני מזמינה אתכם לקרוא על טיפים שחשוב לדעת לקראת ערב חיים שכאלה

אירוע חיים שכאלה מפגיש את החוגגים עם סיפור חייו של גבור השמחה, מעלליו, סיפורים פיקנטיים מעברו, נוגע באהבותיו ותחביביו. מלאכת הפקת ערב חיים שכאלה כוללת תחקיר מעמיק אודות הדמות, איתור דמויות מתחנות בחייו, הפקת מצגות ובניית תוכנית אמנותית שתהיה שזורות בסיפורים, בה ישתתפו חברים, עמיתים ובני משפחה.


בנימה אישית


צרו איתי קשר

 •  
   
 •  
שירים מהרפרטואר
 • אומרים ישנה ארץ ארץ שכורת שמש איה אותה ארץ איפה אותה שמש אומרים ישנה ארץ עמודיה שבעה שבעה כוכבי לכת צצים על כל גבעה איפה אותה ארץ כוכבי אותה גבעה מי ינחנו דרך יגיד לי הנתיבה
 • אילו ציפורים אשר עפות מעל הים אילו ציפורים היו דוברות כבני אדם אלו סיפורים היו ודאי לציפורים על הארצות אשר מעבר להרים.
 • כאשר עלה ירח בשיקמה, שימלתי לבשתי - תכלת וריקמה. כאשר כוכב צץ על כרמי תימן, כיפתי חבשתי - פז וארגמן.
 • את גרה שם כשעץ מסתיר ומטפס רץ על הקיר איך מחשבות הלב שלי מטפסות אלייך פחדתי לאבד אותך וזה קרה מהר כל כך מה לא הייתי מסכן לחזור אל תוך חייך מה לא הייתי מסכן לחזור אל תוך חייך
 • יום יום כשאת עוברת כאן בתשע אנו לך שורקים מן הסולם ותאמיני לנו - זהו פשע שאת לא עוצרת מעולם כשאת לובשת את השמלה אדומה אז בבנין לפתע צומחת עוד קומה ולו ידעו הפיגומים לשיר כי אז שמעו אותם בכל העיר.
 • יש ערמה של חברה על הדשא אני דברים כאלה מחבב בנים בנות ביחד, זה יפה ש - יש אומץ לפעמים להתערבב.
 • אני נוסע אבל חושב עליה הזכרונות במזוודה אני לא בורח ואני יודע היא לא נשארת אבודה
 • בכרם תימן ירח שט רוח צחה נושבת. ואנוכי בשמלת שבת על מפתני יושבת.